Apsilankė nuo 2012 03 01:1349118
Šiandien apsilankė:153
Dabar naršo:2
Ministerijos naujienos
 
2015 07 03
Kitais metais energetikos rinkoje įvyks reikšmingos teigiamos permainos: pradės veikti naujos elektros jungtys su Lenkija ir Švedija, bus panaikintos elektros gamybos kvotos termofikacinėse elektrinėse, turėtų įsigalioti vartotojams palankesnis dujų tiekimo saugumo finansavimo modelis.
Plačiau
2015 07 02
Energetikos ministerija kartu su Viešųjų investicijų plėtros agentūra parengė su Energijos taupymo paslaugų teikėjo (ETPT arba angl. ESCO) modeliu įgyvendinimu susijusių dokumentų paketą. Naudojant šį modelį bus skiriamas finansavimas atnaujinti centrinei valdžiai nuosavybės teise priklausančius pastatus.
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 07 02
Gamtinių dujų tiekimo ir prekybos bendrovė LITGAS, priklausanti energetikos įmonių grupei „Lietuvos energija“, ir Norvegijos koncernas „Statoil“ ketvirtadienį Vilniuje pasirašė supratimo memorandumą dėl bendros įmonės, kuri plėtotų mažos apimties suskystintų gamtinių dujų (SGD) tiekimo veiklą, steigimo Lietuvoje.
Plačiau
2015 07 02
Elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ parengė ir Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai pateikė Lietuvos elektros perdavimo tinklų 10 metų plėtros planą 2015-2024 metams. Dokumentas ruošiamas ir atnaujinamas kas metai, jame įtraukti visi reikšmingi elektros gamybos ir perdavimo infrastruktūros įrenginiai, tenkinsiantys elektros vartojimo poreikį.
Plačiau
 
Videoreportažai

„NordBalt“ kabelis – vienas ilgiausių pasaulyje

Į energetikos istoriją elektros jungties su Švedija „NordBalt“ jūrinis kabelis įeis kaip vienas ilgiausių pasaulyje. „NordBalt“ kabelis buvo gaminamas net dvejus metus – iš viso pagaminta devyni šimtai kilometrų kabelio, mat į Baltijos jūros dugną guldomi lygiagrečiai du kabeliai, vadinami, pliusas ir minusas. „NordBalt“ kabeliu skandinaviška elektra Lietuvos vartotojus pasieks trisdešimt metų.


Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė