LT EN
Šiandien: liepos 24 d., ketvirtadienis
Komentaras

Aktualus komentaras

Dėl Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos paskelbtos klaidinančios informacijos

Plačiau

Apsilankė nuo 2012 03 01:916699
Šiandien apsilankė:112
Dabar naršo:12
Ministerijos naujienos
 
2014 07 22
Šiandien, liepos 22 d., Vyriausybė patvirtino nutarimą dėl Nacionalinio elektros ir gamtinių dujų perdavimo infrastruktūros prioritetinių projektų įgyvendinimo plano. Naudojantis šiuo planu bus vykdoma elektros ir gamtinių dujų perdavimo sistemų plėtra, valstybės projektų planavimo būdu atrenkami elektros ir gamtinių dujų perdavimo sistemų projektai ir atitinkamai racionaliai investuojamos ES struktūrinės lėšos vystant elektros ir gamtinių dujų perdavimo sistemas. Plačiau
2014 07 17
Šiandien, liepos 17 d., energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius susitiko su Lietuvoje viešinčiu Europos Komisijos nariu, atsakingu už Europos Sąjungos (ES) plėtrą ir kaimynystės politiką, Štefanu Füle. Susitikimo metu energetikos ministras ir komisaras aptarė galimą Lietuvos indėlį padedant Ukrainai ir kitoms ES kaimynystėje esančioms šalims įgyvendinti reformas energetikos sektoriuje. Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2014 07 24
Šią savaitę elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ užbaigė kasmetinį aukštosios įtampos elektros ūkio „sveikatos patikrinimą“. Nustatyta, kokias elektros tinklo dalis reikės atnaujinti bei suremontuoti 2015 metais. Preliminarios elektros linijų remontų apimtys apibrėžiamos dešimties metų tinklų plėtros plane, o kasmet patikrinant tinklo būklę, nustatomi tikslūs keičiamų elementų parametrai, darbų kiekiai ir pažymimos tvarkytinos tinklo vietos.
Plačiau
2014 07 24
Elektros skirstymo bendrovė LESTO, siekdama aukštesnės paslaugų kokybės bei tirdama išmaniojo tinklo galimybes, numato išbandyti kuo daugiau jo elementų. Šiuo metu bendrovė nuotoliniu būdu valdo ir stebi visas savo pagrindines transformatorių pastotes ir beveik pusę vidutinės įtampos skirstomųjų punktų. Tai užtikrina patikimesnį ir kokybiškesnį elektros energijos tiekimą bei tikslesnę ir paprastesnę duomenų apskaitą vartotojams.
Plačiau
 
Videoreportažai

Alytuje paskelbta elektros jungties „LitPol Link“ statybos pradžia

Gegužės 5 d. iškilmingoje ceremonijoje Alytaus transformatorių pastotėje paskelbta apie elektros tilto su Lenkija „LitPol Link“ statybos pradžią.