LT EN
Šiandien: gegužės 29 d., penktadienis
Apsilankė nuo 2012 03 01:1305765
Šiandien apsilankė:1167
Dabar naršo:6
Ministerijos naujienos
 
2015 05 27
Šiandien, gegužės 27 d., energetikos ministras Rokas Masiulis Kaune pasveikino Lietuvos energetikos instituto organizuojamos 12-osios tarptautinės doktorantų ir jaunųjų mokslininkų  konferencijos „Jaunoji energetika 2015“ dalyvius.
Plačiau
2015 05 27
Praėjusiais metais dujų kaina Lietuvoje sumažėjo labiausiai iš visų Europos Sąjungos šalių. Pasak energetikos ministro Roko Masiulio, paskelbta oficiali statistika patvirtino, kad Lietuva pasuko teisinga kryptimi.
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 05 29
Pirmąjį šių metų ketvirtį AB „Klaipėdos nafta“ naftos terminalo krova išaugo trečdaliu, o pajamos – beveik dvigubai. Rezultatų augimui didžiausią įtaką turėjo bendrovės pastangos pritraukti naujų klientų bei krovinių.
Plačiau
2015 05 28
Vasarą aktyviai pradėjus dirbti ir poilsiauti lauke būtina saugiai elgtis prie elektros perdavimo oro linijų. Per penkerius metus Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ užfiksavo daugiau nei pusšimtį incidentų, kurių metu elektros linija automatiškai atsijungdavo dėl žmogaus kaltės. Vien šiemet nustatyti keturi atvejai, kai žmonės šalia linijų elgėsi nesaugiai ir smarkiai rizikavo savo gyvybe.
Plačiau
 
Videoreportažai

„NordBalt“ kabelis – vienas ilgiausių pasaulyje

Į energetikos istoriją elektros jungties su Švedija „NordBalt“ jūrinis kabelis įeis kaip vienas ilgiausių pasaulyje. „NordBalt“ kabelis buvo gaminamas net dvejus metus – iš viso pagaminta devyni šimtai kilometrų kabelio, mat į Baltijos jūros dugną guldomi lygiagrečiai du kabeliai, vadinami, pliusas ir minusas. „NordBalt“ kabeliu skandinaviška elektra Lietuvos vartotojus pasieks trisdešimt metų.


Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė