LT EN
Šiandien: vasario 11 d., ketvirtadienis
Apsilankė nuo 2012 03 01:1556703
Šiandien apsilankė:712
Dabar naršo:7
Ministerijos naujienos
 
2015 08 26
Nuo rugpjūčio 26 d. Energetikos ministerijos interneto svetainė migravo į naują interneto portalą „Mano Vyriausybė“ ir nuo šiol bus pasiekiama adresu enmin.lrv.lt. Senosios svetainės turinys nebebus atnaujinamas ir po kurio laiko senoji svetainė išvis nebebus prieinama. 
Plačiau
2015 08 25
Šie metai – ypatingai svarbūs Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždaryme. Sėkmingai išspręsti užtrukę klausimai dėl panaudoto branduolinio kuro konteinerių saugos, jau užbaigti naujos panaudoto branduolinio kuro saugyklos (B1) šaltieji bandymai. Šiandien (rugpjūčio 25 d.) pradėti Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo komplekso (B2/3/4) šaltieji bandymai.
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 08 25
Vidutinė elektros energijos kaina „Nord Pool Spot“ biržos Lietuvos prekybos zonoje rugpjūčio 17-23 dienomis buvo 45,54 euro už megavatvalandę (EUR/MWh). Palyginti su ankstesne savaite, kaina krito 12 procentų.
Plačiau
2015 08 19
Pareiga rūpintis elektros įrenginių eksploatavimu tenka šių įrenginių savininkams. Jie turi imtis visų priemonių, kad elektros įrenginiai būtų eksploatuojami patikimai, saugiai ir efektyviai.

Plačiau
 
Videoreportažai

Suskystintosios gamtinės dujos – mūsų ateities energija

Gamtinės dujos – tai švarus aplinkai ir saugus naudoti energijos šaltinis. Gausių jų išteklių mūsų planetoje užteks kelioms ateities kartoms. Pasitelkę mokslą išmokome gamtines dujas atšaldyti iki ekstremalių temperatūrų ir paversti į skystą būvį – arba SGD: suskystintąsias gamtines dujas.Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė