Apsilankė nuo 2012 03 01:1372878
Šiandien apsilankė:906
Dabar naršo:5
Ministerijos naujienos
 
2015 07 14
Lietuvos ir Lenkijos elektros jungčiai „LitPol Link“ iš dalies finansuoti Europos Komisija ir Europos Sąjungos (ES) valstybės narės šiandien patvirtino 27,4 mln. eurų finansinę paramą. Parama šiam projektui bus skirta iš Europos infrastruktūros tinklų priemonės „Connecting Europe Facility“ (CEF). Plačiau
2015 07 10
Stokholmo arbitražo byloje, kurioje nagrinėjamas Lietuvos ieškinys Rusijos dujų koncernui „Gazprom“, svarbiausi etapai jau baigti. Vakar (liepos 9 d.) Paryžiuje abi pusės tarė baigiamąjį žodį, po kurio baigėsi liepos 1 d. prasidėjęs žodinis bylos nagrinėjimas. Paskutiniame arbitražo posėdyje lankėsi ir energetikos ministras Rokas Masiulis. Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 07 28
Vidutinė elektros energijos kaina „Nord Pool Spot“ biržos Lietuvos prekybos zonoje liepos 20-26 dienomis siekė 46,68 euro už megavatvalandę (EUR/MWh). Palyginti su ankstesne savaite, kaina kilo kiek daugiau nei 6 proc., o palyginti su praėjusių metų tuo pačiu laikotarpiu – krito daugiau nei penktadaliu. Visoje „Nord Pool Spot“ sistemoje vidutinė savaitės kaina buvo 8,74 EUR/MWh, o Suomijoje ir Estijoje - 28,06 EUR/MWh.
Plačiau
2015 07 08
Lietuvos hidrometeorologijos tarnybai perspėjant dėl galimo škvalo pavojaus daugelyje šalies rajonų, elektros skirstymo bendrovė LESTO prašo gyventojų nesiartinti prie elektros įrenginių ar oro linijų, taip pat draudžiama artintis prie nutrūkusių laidų ar ant jų užvirtusių medžių. Tarnybos duomenimis, trečiadienį griaudės perkūnija, vietomis gali siausti škvalas – vėjo gūsiai sieks 15–20 metrų per sekundę.
Plačiau
 
Videoreportažai

„NordBalt“ kabelis – vienas ilgiausių pasaulyje

Į energetikos istoriją elektros jungties su Švedija „NordBalt“ jūrinis kabelis įeis kaip vienas ilgiausių pasaulyje. „NordBalt“ kabelis buvo gaminamas net dvejus metus – iš viso pagaminta devyni šimtai kilometrų kabelio, mat į Baltijos jūros dugną guldomi lygiagrečiai du kabeliai, vadinami, pliusas ir minusas. „NordBalt“ kabeliu skandinaviška elektra Lietuvos vartotojus pasieks trisdešimt metų.


Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė