LT EN
Šiandien: balandžio 19 d., sekmadienis
Apsilankė nuo 2012 03 01:1254123
Šiandien apsilankė:493
Dabar naršo:5
Ministerijos naujienos
 
2015 04 17
Šiandien energetikos ministras Rokas Masiulis dalyvavo Energetikų dienos renginiuose ir šventės proga pasveikino Lietuvos energetikus bei įteikė padėkas energetikos specialistams, kurių nuopelnus teigiamai įvertino kolegos, įmonių vadovai bei vartotojai. 
Plačiau
2015 04 16
Balandžio 15–16 dienomis energetikos ministras Rokas Masiulis dalyvavo Neformaliame energetikos ministrų susitikime, kuris vyko ES Tarybai pirmininkaujančios Latvijos sostinėje. Ministrai diskutavo apie bioįvairovės ir ekosistemų išsaugojimą, didinant atsinaujinančios energijos naudojimą, taip pat apie energijos efektyvumą šilumos ir vėsumos sektoriuose ir regioninį bendradarbiavimą.
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 04 15
Kovo mėnesį elektra buvo pigiausia per visą „Nord Pool Spot“ istoriją Lietuvoje nuo 2012 metų. Vidutinė elektros energijos kaina Lietuvos prekybos zonoje kovo mėnesį buvo 32 EUR/MWh. Šylantys orai ir ilgesnis šviesus paros metas 8 proc. sumažino elektros paklausą Lietuvoje. Lyginant su praėjusių metu kovu elektra Lietuvos biržoje pigo 23 proc. 
Plačiau
2015 04 15
AB „Klaipėdos nafta“ projektuojama ir šiemet planuojama pradėti statyti suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) paskirstymo stotis jau domina estus – bendrovė „JetGas“ OÜ iš šios stoties planuoja vežti SGD autodujovežiais ir aprūpinti jomis Baltijos šalių pramonės įmones bei plėsti SGD išdujinimo stotelių tinklą. 
Plačiau
 
Videoreportažai

„Flame of Independence“ (Nepriklausomybės liepsna)

Šiemet švęsdami „Baltijos kelio” 25-metį prisimename tą laikmetį, kada žiniasklaida mirgėjo užrašais – INDEPENDENCE – pranešdama pasauliui žinią apie Lietuvos siekius atkurti NEPRIKLAUSOMYBĘ. 2014 -ųjų spalio 27 d. mums ir vėl aktualūs šie žodžiai.


Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė