Komentaras

Aktualus komentaras

Dėl Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos paskelbtos klaidinančios informacijos

Plačiau

Apsilankė nuo 2012 03 01:1000445
Šiandien apsilankė:1099
Dabar naršo:9
Ministerijos naujienos
 
2014 10 02
Ketvirtadienį, spalio 2 d., energetikos viceministru naujai paskirtas Aleksandras Spruogis. Į šį postą jį delegavo Lietuvos socialdemokratų partija. Plačiau
2014 09 26
Ignalinos atominėje elektrinėje įgyvendinamas analogų pasaulyje neturintis projektas – energijos blokų su RBMK tipo grafito reaktoriais išmontavimas. Galutinio IAE eksploatavimo nutraukimo plano (GENP) pirmoji versija buvo pradėta rengti 2002 metais, patvirtinta 2005 metais. Tuo metu nebuvo aiški visų darbų apimtis ir kaina, o plane pateikti įvertinimai buvo paremti prognozėmis, todėl buvo sudėtinga realiai planuoti ir tiksliai įvertinti kelis dešimtmečius truksiančio IAE eksploatavimo nutraukimo projekto darbų apimtis ir kaštus. 
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2014 09 25
AB „Klaipėdos naftai“ nuo šiandien, rugsėjo 25 d. vadovauti paskirtas Mantas Bartuška iki šiol bendrovėje ėjęs Finansų ir administravimo departamento direktoriaus pareigas. M.Bartuškos skyrimui generaliniu direktoriumi pritarė bendrovės valdyba.
Plačiau
2014 09 22
AB „Klaipėdos nafta“, įgyvendinanti suskystintųjų gamtinių dujų terminalo projektą, kartu su rangovais bendrove BMGS, savaitgalį baigė svarbiausiąjį projekto hidrotechninės dalies statybų etapą – krantinės betonavimo darbus.

Plačiau
 
Videoreportažai

Alytuje paskelbta elektros jungties „LitPol Link“ statybos pradžia

Gegužės 5 d. iškilmingoje ceremonijoje Alytaus transformatorių pastotėje paskelbta apie elektros tilto su Lenkija „LitPol Link“ statybos pradžią.