LT EN
Šiandien: balandžio 17 d., ketvirtadienis
Komentaras

Aktualus komentaras

Dėl Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos paskelbtos klaidinančios informacijos

Plačiau

Apsilankė nuo 2012 03 01:812839
Šiandien apsilankė:26
Dabar naršo:1
Ministerijos naujienos
 
2014 04 16
Balandžio 14-15 dienomis energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius su darbiniu vizitu lankėsi Dohoje, Katare, kur susitiko su Kataro Energetikos ir pramonės ministru ir didžiausios pasaulyje suskystintų gamtinių dujų (SGD) gamintojos ir eksportuotojos – įmonės „Quatargas“ – atstovais bei aptarė galimybes tiekti SGD Lietuvai.

Plačiau
2014 04 14
Šiandien įvyko neeilinė Europos Sąjungos energetikos ministrų ir Europos Komisijos energetikos komisaro Güntherio Oettingerio telekonferencija dėl dujų tiekimo Ukrainai ir jų tranzito į Europą. Telekonferencijos metu buvo aptarti ES valstybių energetinių išteklių tiekimo saugumo klausimai bei situacija Ukrainoje. Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2014 04 11
Balandžio 11 d. ankstyvą rytą prie Baltijos jūros krantų pradėtas vienas esminių 450 kilometrų ilgio tarptautinės elektros jungties „Nord Balt“ darbų etapų – kabelių klojimas Baltijos jūros dugne. Specialus, kabelių tiesimui skirtas laivas į paruoštus vamzdžius Baltijos jūros dugne įleido povandeninius elektros kabelius. Plačiau
2014 04 07
Pirmadienį (balandžio 7 d.) baigti kalti visi 134 suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo krantinei reikalingi poliai. Polių kalimo darbai pradėti 2013 m. rudenį ir planuota šiuos darbus užbaigti iki kovo pabaigos-balandžio pradžios. Krantinės statytoja Latvijos bendrovė A/S BMGS užduotį įvykdė laiku.

Plačiau
 
Videoreportažai

Energetikos ministro J.Neverovičiaus interviu CNN

Duodamas interviu JAV naujienų televizijai CNN, energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius kalbėjo, jog JAV politikai teigiamai vertina galimybes liberalizuoti suskystintų gamtinių dujų (SGD) eksporto rinką. „Senatorių reakcijos ir kalbos, kaip suprantu, buvo labai teigiamos, siekiant atverti SGD eksportą. Klausiama buvo ne „ar?“ o „kada ir kaip?“.