Apsilankė nuo 2012 03 01:1202298
Šiandien apsilankė:1425
Dabar naršo:4
Ministerijos naujienos
 
2015 03 06
Šiandien, kovo 5 d., energetikos ministras Rokas Masiulis dalyvavo Briuselyje vykusioje Energetikos taryboje, kurios metu vyko diskusija apie svarbiausius tikslus, kuriuos turėtų pasiekti ES, kurdama Energetikos Sąjungą. Ši diskusija vyko Europos Komisijos vasario 25 d. pateiktų pasiūlymų dėl Energetikos Sąjungos sukūrimo pagrindu. Ministras pabrėžė, kad kertinės Energetikos Sąjungos sukūrimo dimensijos yra energetinis saugumas ir energijos vidaus rinkos kūrimo užbaigimas, kurios taip pat yra svarbiausi tikslai energetikos srityje Lietuvai. Plačiau
2015 03 05
Energetikos ministerija 2014–2020 m. laikotarpiu yra atsakinga už valstybei nuosavybės teise priklausančių viešųjų pastatų renovaciją ir viešojo apšvietimo modernizavimą. Investuojant į šias sritis planuojama iki 2023 metų atnaujinti apie 100 tūkst.gatvių šviestuvų ir renovuoti 470 tūkst. kv. metrų valstybei nuosavybės teise priklausančių viešųjų pastatų ploto. Įgyvendinus šiuos tikslus kasmet būtų sutaupyta galutinės energijos, kurios vertė apie 6–8 mln. eurų, ir į atmosferą nebūtų išmetama apie 27–30 tūkst. tonų šiltnamio efektą sukeliančių dujų.
Plačiau
 
Kitos naujienos
 
2015 03 06
AB „Klaipėdos nafta“ nuo metų pradžios perkrovė apytikriai penktadalį viso Klaipėdos uosto krovinių. Krovos rezultatus nuo metų pradžios apie 38 proc. išaugino pagrindinio kliento „Orlen Lietuva“ krovos didėjimas bei naujų šviesiųjų naftos produktų krovinių srautas iš Baltarusijos.
Plačiau
2015 03 04
Valstybės valdoma energetikos įmonių grupė „Lietuvos energija“ planuoja sujungti elektros ir dujų skirstomuosius tinklus valdančias bendroves – LESTO ir „Lietuvos dujos“. Šių įmonių sinergija leistų padidinti grupės efektyvumą, mažinti veiklos sąnaudas ir kurti kuo daugiau papildomų naudų elektros ir gamtinių dujų vartotojams.
Plačiau
 
Videoreportažai

„Flame of Independence“ (Nepriklausomybės liepsna)

Šiemet švęsdami „Baltijos kelio” 25-metį prisimename tą laikmetį, kada žiniasklaida mirgėjo užrašais – INDEPENDENCE – pranešdama pasauliui žinią apie Lietuvos siekius atkurti NEPRIKLAUSOMYBĘ. 2014 -ųjų spalio 27 d. mums ir vėl aktualūs šie žodžiai.


Lietuvos Respublikos  energetikos ministras
Lietuvos Respublikos
energetikos ministras
ROKAS MASIULIS

Biografija
Darbotvarkė