Apsilankė nuo 2012 03 01:1343695
Šiandien apsilankė:129
Dabar naršo:6
Ministerijos naujienos
Nuo liepos 1 d. leidimus išduos Valstybinė energetikos inspekcija
2015 06 30
Lietuvos Respublikos energetikos ministerija informuoja, kad nuo 2015 m. liepos 1 d. prašymus išduoti leidimą plėtoti elektros energijos gamybos pajėgumus, leidimą gaminti elektros energiją, tiesti tiesioginę liniją, eksportuoti elektros energiją į valstybes, kurios nėra valstybės narės, importuoti elektros energiją iš valstybių, kurios nėra valstybės narės, priims Valstybinė energetikos inspekcija ir jos teritoriniai padaliniai. Plačiau
Tarptautinių jungčių naudą gaus Lietuvos vartotojai
2015 06 30
Energetikos ministerija pateikė Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai pranešimą dėl būtinybės nustatyti ir nuo 2016 m. sausio 1 d. pradėti taikyti naudojimosi jungiamosiomis elektros linijomis paslaugų įkainį.
Plačiau
Lietuva dalijasi patirtimi su Kroatija, kaip didinti energetinį saugumą
2015 06 29
Birželio 29–30 d. energetikos ministras Rokas Masiulis Lietuvos delegacijos sudėtyje lankosi Kroatijoje, kur jau susitiko su Kroatijos ekonomikos ministru Ivanu Vrdoljaku bei dalyvavo Lietuvos ir Kroatijos forume energetinio saugumo tema. Kroatijai šiuo metu ypač aktualu užsitikrinti energetinį saugumą, nes daugiau nei pusė energijos išteklių į šią šalį yra importuojama.
Plačiau
Šilumos tiekėjai raginami nepraleisti progos ir pasirūpinti pigesniu biokuru
2015 06 29
Šilumos tiekėjai turi galimybę jau dabar užsitikrinti mažesnes biokuro kainas ateinančiam šildymo sezonui. Energijos išteklių biržos „Baltpool“ duomenimis, dabar sudarant ilgalaikes biokuro tiekimo sutartis, šio kuro kaina ateinantį šildymo sezoną būtų iki trečdalio mažesnė, palyginti su praėjusiu sezonu.
Plačiau
Įtakingo JAV politiko dėmesys – Lietuvos energetikos projektams
2015 06 28
Energetikos ministras Rokas Masiulis šiandien (birželio 28 d.) Klaipėdoje susitiko su JAV Atstovų Rūmų pirmininku Johnu Boehneriu, kuriam pristatė Lietuvos pasiekimus didinant šalies bei regiono energetinį saugumą. J. Boehneris Klaipėdoje taip pat apžiūrėjo Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalą.
Plačiau
1 - 5 iš 373
Pirmas | Ankstesnis | 1 2 3 4 5 | Sekantis | Paskutinis | Visi 
Videoreportažas

„NordBalt“ kabelis – vienas ilgiausių pasaulyje

Į energetikos istoriją elektros jungties su Švedija „NordBalt“ jūrinis kabelis įeis kaip vienas ilgiausių pasaulyje. „NordBalt“ kabelis buvo gaminamas net dvejus metus – iš viso pagaminta devyni šimtai kilometrų kabelio, mat į Baltijos jūros dugną guldomi lygiagrečiai du kabeliai, vadinami, pliusas ir minusas. „NordBalt“ kabeliu skandinaviška elektra Lietuvos vartotojus pasieks trisdešimt metų.