Apsilankė nuo 2012 03 01:1552913
Šiandien apsilankė:93
Dabar naršo:3
Ministerijos naujienos
Keičiasi Energetikos ministerijos interneto svetainės adresas
2015 08 26
Nuo rugpjūčio 26 d. Energetikos ministerijos interneto svetainė migravo į naują interneto portalą „Mano Vyriausybė“ ir nuo šiol bus pasiekiama adresu enmin.lrv.lt. Senosios svetainės turinys nebebus atnaujinamas ir po kurio laiko senoji svetainė išvis nebebus prieinama. 
Plačiau
Energetikos ministras: „2015-ieji – išskirtiniai metai Ignalinos AE uždaryme“
2015 08 25
Šie metai – ypatingai svarbūs Ignalinos atominės elektrinės (IAE) uždaryme. Sėkmingai išspręsti užtrukę klausimai dėl panaudoto branduolinio kuro konteinerių saugos, jau užbaigti naujos panaudoto branduolinio kuro saugyklos (B1) šaltieji bandymai. Šiandien (rugpjūčio 25 d.) pradėti Kietųjų radioaktyviųjų atliekų tvarkymo ir saugojimo komplekso (B2/3/4) šaltieji bandymai.
Plačiau
Patvirtinta kaina, kurią elektros energiją gaminantys vartotojai mokės už naudojimąsi elektros tinklais
2015 08 25
2015 m. rugpjūčio 20 d. Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija patvirtino kainą, kurią elektros energiją gaminantys vartotojai mokės už naudojimąsi elektros tinklais. Gaminantys vartotojai, kurių elektros įrenginiai prijungti prie vidutinės įtampos skirstomojo tinklo, mokės 1,586 Eur ct/kWh, prie žemosios įtampos skirstomojo tinklo – 3,043 Eur ct/kWh.
Plačiau
Energetikos ministras: „Šilumos tiekėjai privalo atsižvelgti į vartotojų interesus“
2015 08 20
Energetikos ministerija primena šilumos tiekėjams, kad šie privalo pirkti kurą už mažiausią kainą. Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) nustatė, kad šio reikalavimo laikosi ne visi šilumos tiekėjai. Plačiau
Europos Komisija siūlo pertvarkyti Europos energetikos sistemą
2015 08 20
Š. m. liepos 15 d. Europos Komisija pateikė energetikos srities dokumentų rinkinį, taip vadinamąjį „vasaros paketą 2015 m.“, kuriuo pradedamas Europos energetikos sistemos pertvarkymas. Plačiau
1 - 5 iš 390
Pirmas | Ankstesnis | 1 2 3 4 5 | Sekantis | Paskutinis | Visi 
Videoreportažas

„NordBalt“ kabelis – vienas ilgiausių pasaulyje

Į energetikos istoriją elektros jungties su Švedija „NordBalt“ jūrinis kabelis įeis kaip vienas ilgiausių pasaulyje. „NordBalt“ kabelis buvo gaminamas net dvejus metus – iš viso pagaminta devyni šimtai kilometrų kabelio, mat į Baltijos jūros dugną guldomi lygiagrečiai du kabeliai, vadinami, pliusas ir minusas. „NordBalt“ kabeliu skandinaviška elektra Lietuvos vartotojus pasieks trisdešimt metų.