Apsilankė nuo 2012 03 01:1554262
Šiandien apsilankė:740
Dabar naršo:5
Energetikos ministras susitiko su Ukrainos ambasadoriumi
2013 02 27
Vasario 26 d. Energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius susitiko su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvoje Valerijumi Zhovtenko. Susitikimo metu aptartas būsimas Ukrainos ir Europos Sąjungos Asociacijos sutarties pasirašymas Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu bei bendradarbiavimo Energetikos srityje galimybės.

Ambasadorius pažymėjo, kad jam itin malonu, jog Ukrainos Asociacijos su Europos Sąjunga sutartis greičiausiai bus pasirašoma Vilniuje, Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai metu.

Kalbėdamas apie galimą šalių bendradarbiavimą energetikos srityje, ambasadorius išreiškė viltį, kad tarpusavio prekyba energijos ištekliais – dujomis, naftos produktais, o galbūt ir branduoliniu kuru – ateityje intensyvės.

Ministras J. Neverovičius, kalbėdamas apie Lietuvos energetinę perspektyvą, atkreipė dėmesį, jog Lietuva galutinį sprendimą dėl šalies apsirūpinimo energijos ištekliais modelio priims gegužės mėnesį. Tuo metu darbą baigs ekspertų grupė, kuri turi pateikti pasiūlymus dėl Lietuvai ekonominiu bei socialiniu požiūriu tinkamiausio energetikos strategijos varianto.