LT EN
Šiandien: rugpjūčio 2 d., šeštadienis
Komentaras

Aktualus komentaras

Dėl Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos paskelbtos klaidinančios informacijos

Plačiau

Apsilankė nuo 2012 03 01:925808
Šiandien apsilankė:207
Dabar naršo:3
Kitos naujienos
„Klaipėdos nafta“ ruošiasi įsilieti į SGD degalinių tinklą
2014 07 30
Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo projektą įgyvendinanti AB „Klaipėdos nafta“, padedant Baltijos jūrų uostų organizacijai (angl. Baltic Ports Organization), kartu su dar penkių Baltijos jūroje esančių uostų direkcijomis gavo Europos Sąjungos finansavimą SGD infrastruktūros vystymo parengiamiesiems darbams.
Pastebėjus nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant kreiptis pagalbos
2014 07 29
Elektros skirstymo bendrovė LESTO primena, jog pastebėjus apgadintus ar nutrūkusius elektros laidus, būtina nedelsiant apie tai pranešti LESTO telefonu 1802 arba bendruoju pagalbos telefonu 112. Bendrovė informuoja, jog pastaruoju metu vyraujantys karšti orai ir vykstančios audros turi įtakos elektros tinklų būklei.
Patikrino aukštosios įtampos elektros tinklo „sveikatą“
2014 07 24
Šią savaitę elektros perdavimo sistemos operatorius „Litgrid“ užbaigė kasmetinį aukštosios įtampos elektros ūkio „sveikatos patikrinimą“. Nustatyta, kokias elektros tinklo dalis reikės atnaujinti bei suremontuoti 2015 metais. Preliminarios elektros linijų remontų apimtys apibrėžiamos dešimties metų tinklų plėtros plane, o kasmet patikrinant tinklo būklę, nustatomi tikslūs keičiamų elementų parametrai, darbų kiekiai ir pažymimos tvarkytinos tinklo vietos.
LESTO investuoja į išmaniojo tinklo technologijas
2014 07 24
Elektros skirstymo bendrovė LESTO, siekdama aukštesnės paslaugų kokybės bei tirdama išmaniojo tinklo galimybes, numato išbandyti kuo daugiau jo elementų. Šiuo metu bendrovė nuotoliniu būdu valdo ir stebi visas savo pagrindines transformatorių pastotes ir beveik pusę vidutinės įtampos skirstomųjų punktų. Tai užtikrina patikimesnį ir kokybiškesnį elektros energijos tiekimą bei tikslesnę ir paprastesnę duomenų apskaitą vartotojams.
Pasirengta saugiai SGD terminalo eksploatacijai
2014 07 22
AB „Klaipėdos nafta“ parengė ir su valstybinėmis institucijomis suderino saugos ataskaitą, patvirtinančią, kad suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) terminalo eksploatacijos rizikos yra įvertintos tinkamai bei yra numatytos pakankamos saugos priemonės.
1 - 5 of 506
First | Prev. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Next | Last | All