LT EN
Šiandien: balandžio 24 d., ketvirtadienis
Komentaras

Aktualus komentaras

Dėl Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos paskelbtos klaidinančios informacijos

Plačiau

Apsilankė nuo 2012 03 01:819769
Šiandien apsilankė:162
Dabar naršo:5
Videoreportažai

Energetikos ministro J.Neverovičiaus interviu CNN

Duodamas interviu JAV naujienų televizijai CNN, energetikos ministras Jaroslavas Neverovičius kalbėjo, jog JAV politikai teigiamai vertina galimybes liberalizuoti suskystintų gamtinių dujų (SGD) eksporto rinką. „Senatorių reakcijos ir kalbos, kaip suprantu, buvo labai teigiamos, siekiant atverti SGD eksportą. Klausiama buvo ne „ar?“ o „kada ir kaip?“.

Elektros jungtis „NordBalt“

„NordBalt“ yra planuojami įrengti povandeninis ir požeminis elektros perdavimo kabeliai tarp Klaipėdos Lietuvoje and Nybro Švedijoje bei keitiklių stotys Lietuvoje ir Švedijoje.

Elektros jungtis „LitPol Link“

Iki 2015 m. pabaigos Lietuva siekia įgyvendinti strateginį elektros energetikos projektą – nutiesti elektros jungtį „LitPol Link“ su Lenkija. „LitPol Link“ pirmą kartą sujungs Baltijos valstybių ir Vakarų Europos elektros infrastruktūras.

Minint tvarios energetikos savaitę ekspertai pataria taupyti renkantis prietaisus

Apie 30 proc. visų elektros energijos sąnaudų sunaudojama vartotojų namų ūkiuose. Pradėti taupyti galima nuo mažų dalykų – išjungiant nenaudojamus prietaisus, atidžiau skaitant gaminio etiketes ar pasirenkant efektyvesnį prietaisą. Pirkdami energiją taupantį šaldytuvą, televizijos priedėlį ar elektros lemputę galite sutaupyti dvigubai daugiau, nei išleidžiate pačiam prietaisui

SGD laivo- saugyklos nuleidimas ant vandens

Šių metų gegužės mėn. pradžioje, Pietų Korėjoje esančioje laivų statykloje „Hyundai Heavy Industries Co., Ltd", kurioje Lietuvai statomas laivas - saugykla, laivas iš sausojo doko nuleistas ant vandens.

SGD - saugus kuras

Suskystintųjų gamtinių dujų (SGD) infrastruktūra nuolat tobulinama ir yra viena saugiausių industrijos šakų pasaulyje.

Kaip kiaulė ir gervė mišką nuo meškos vadavo

Siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į Lietuvos energetinio saugumo problemą, Jaunimo sąjūdis už energetinę nepriklausomybę išplatino filmuką – animuotą pasaką apie Lietuvos pastangas išsivaduoti iš Rusijos energetinių pančių.

Pažintis su SGD tanklaiviu

Kviečiame susipažinti su Suskystintų gamtinių dujų tanklaiviu. Video medžiagoje matysite kaip tanklaivis švartuojasi prie krantinės, taip pat, kokios technologijos įdiegtos tanklaivio viduje. 

Suskystintos gamtinės dujos (SGD): Kas tai?

Atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus apie suskystintas gamtines dujas (SGD)

Japonijos ministras pirmininkas Yoshihiko Noda išreiškė paramą Visagino atominės projektui

Vasario 20 d. vykusio susitikimo su Lietuvos Ministru Pirmininku Andriumi Kubiliumi metu, Japonijos premjeras Yoshihiko Noda teigiamai įvertino Visagino atominės elektrinės (VAE) projekto pažangą, pažymėjo jo didelę reikšmę regiono energetiniam saugumui ir pabrėžė aukštų branduolinės energetikos saugumo standartų svarbą. 
1 - 10 of 15
First | Prev. | 1 2 | Next | Last | All